Forum Marilyn Monroe


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 29 marca 2024, o 00:18



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam
PostNapisane: 26 marca 2015, o 00:36 
Pracownica Radioplane
Offline

Dołączył(a): 24 marca 2015, o 15:31
Posty: 8
Witam, mam na imię Kasia i jestem od lat zakochana w starym Hollywoodzie :) Uwielbiam piękne, eleganckie stroje z lat 50., 60., ogólnie modę z tego okresu, elementy w makijażu (w tym słynna czarna kreska, wyciągnięta na miarę "kociego oka", czerwona szminka na ustach, sztuczne rzęsy, przyciągające spojrzenia panów) i rzecz jasna ówczesne gwiazdy. To ogólnie styl "retro" albo "pin up", jeśli chodzi o wątek wizualny.
Z "tych sławnych i bogatych" najbardziej lubię Marilyn Monroe, Natalie Wood i Sharon Tate. Osobną kategorią jest także pewien uroczy mężczyzna- Elvis Presley.
Więc wyznawszy te swoje "ochy" i "achy" cieszę się, że trafiłam na miejsce, gdzie mogę porozmawiać z osobami, które lubią ten sam temat co ja. Przyznam, że kiedyś mało przepadałam za Marilyn, ale to chyba dlatego, że "prawie każdy stawiał ją za ucieleśnienie piękna" i "że była dosłownie wszędzie, począwszy od nadruków bluzek, na torbach po inne obiekty i można było odnieść wrażenie, że projektanci nie mają się na kim więcej wzorować".
Może też nie pogłębiałam fascynacji jej osobą, bo miałam już swoich tzw. ulubieńców, a na świat Holywood, tym bardziej od strony amerykańskiej, zaczęłam otwierać się ok. 5 lat temu.
Teraz staram się oglądać wszelkie dokumenty, nie tylko o MM, ale także o innych ikonach tych świetnych lat. Jednak nie ukrywam, że historia Marilyn ciekawi mnie najbardziej, a jej osoba ... intryguje i to tak, w jak najbardziej pozytywnym odniesieniu :)
Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 26 marca 2015, o 16:09 
Administrator
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 15 lipca 2014, o 22:54
Posty: 2820
Witaj Elisabeth. Cieszę się że postanowiłaś dołączyć do naszego forum. Zachęcam do zakładania tematów i poszerzania swojej ciekawości o Marilyn :)

Gdybyś chciała porozmawiać na inne tematy, nie związane z MM to dział Off Topic otwarty jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników :)

_________________
Zmęczyła mnie rola symbolu - pragnę być człowiekiem. Greta Garbo
Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 27 marca 2015, o 13:49 
Początkująca modelka
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 8 grudnia 2014, o 13:13
Posty: 38
Czemu Elisabeth zarejestrowałaś się i tylko przywitałaś, o Elisabeth? Wydajesz się ciekawą osobą.
Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 28 marca 2015, o 16:43 
Pracownica Radioplane
Offline

Dołączył(a): 24 marca 2015, o 15:31
Posty: 8
Nie powiedziałam, że nie będę się udzielać :) Po prostu ostatnio miałam wiele spraw na głowie i nie miałam czasu zajrzeć na neta ;) Ale postaram się nadrobić zaległości, spokojnie. Nie uciekam nigdzie ;D
Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 4 kwietnia 2015, o 22:08 
Początkująca modelka
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 8 grudnia 2014, o 13:13
Posty: 38
Aha, OK, nie uciekaj. :P
Góra
  Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron