Forum Marilyn Monroe


Strefa czasowa: UTC + 1


Teraz jest 28 marca 2024, o 16:29



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Montgomery Clift
PostNapisane: 14 listopada 2016, o 12:44 
Dziewczyna żołnierzy
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 13 października 2016, o 12:35
Posty: 353
ElsieMarina napisał(a):
Ale za Butterfield 8 dostała Oscara z litości bo przeszła ciężką chorobę i o tym wszyscy doskonale wiedzieli, łącznie z samą Taylor.
Sinatra owszem miał mnóstwo pieniędzy, ale niejednokrotnie był na skraju bankructwa. Tak jak Marilyn, on również uwielbiał obdarowywać prezentami wszystkich dookoła. Często rozdawał wszystkim współpracownikom złote zegarki. Miał inne podejście do pieniędzy, był też pracoholikiem, ciągle skupiał się na muzyce. Od niego dzieci się nie odwracały tak jak od Taylor, która tylko machała rękami na służących. Coś jednak musiało być na rzeczy.
Poza tym ona nigdy nie robiła prób bo uważała, że są zbędne, tak jak zagra tak miało być i reżyserzy musieli się do tego dostosować podczas gdy Marilyn nie mogła robić po swojemu bo się na niej wyżywali. Taylor miała olew na wszystkich dookoła i na to, że rujnuje finansowo całą wytwórnię bo bardziej była skupiona na sobie i swoich łóżkowych przygodach z Burtonem. Miała 8 mężów bo takie miała kaprysy. Choć bym chciała, to ona jakoś do mnie nie przemawia jako kobieta, którą mogłabym polubić i za coś docenić.
I tak uważam, że była genialna jako aktorka, ośmiu mężów jej wybaczam, Mickey Rooney miał osiem żon wybaczam ha, ha, ha :lol: Taylor mogła bardzo dużo wypić i nic, inni już leżeli dawno pod stołem, a ona nie. Mimo wszystko Elizabeth aktorką była cudowną, kobietą o zjawiskowej urodzie. Ja ja na przykład uwielbiam <3 Każdy ma coś za uszami, Marilyn też święta nie była.
Tak jak by o wszystkich aktorach pisać, to jedna z nielicznych Doris Day wypada super, co prawda miała czterech mężów, ale okazali się draniami, dziecko jedno, bo więcej nie mogła, przeszła poważną operację, co spowodowało, ze nie mogła więcej zajść w ciąże, nie zdradzała, nie usuwała, do pracy często jeździła rowem, ciepła, dobra z uśmiechem dla wszystkich, nie wywyższała się, nie szastała pieniędzmi, poświęciła się zwierzętom. A nie miała łatwego życia, ale potrafiła się dźwignąć ze wszystkich niepowodzeń, silna psychicznie niesamowicie. Choć na początku nie była zbyt ambitna, chciała jak najszybciej wyjść za mąż mieć gromadkę dzieci, być gospodynią domową, no ale nie wyszło...
To ma być dyskusja o Montgomerym, który był niesamowitym aktorem, a przystojny jak mało kto.

"Byłoby bardzo glamour być zreainkarnowany, jako wielki pierścień na palcu Liz Taylor." Andy Warhol

Ps: Ja w ogóle lubię stare filmy i tamtych aktorów :)

_________________
"Życie jest jak nudna sztuka w teatrze, ale nie warto się spieszyć z wychodzeniem przed nieuniknionym końcem spektaklu" Andrzej Wajda
Obrazek
mój chomik-zapraszam
Góra
  Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron